Munoludy – nagrody polskiej sceny klubowej, głosowanie zakończone!

Zaczęło się od roku przerwy. Następnie było parę miesięcy wnikliwych analiz, później kilka tygodni intensywnych przygotowań, aż w końcu podzieliliśmy się z Wami odmienioną odsłoną plebiscytu Munoludy.

Do Waszej dyspozycji oddaliśmy konkurs w nowej formule, w ramach której staraliśmy się możliwie jak najlepiej oddać to, co tworzy i rozwija polską scenę muzyki elektronicznej oraz rodzimą kulturę klubową i festiwalową.

Wczoraj zakończyliśmy głosowanie. Zanim poznacie odpowiedź na pytanie „kto zwyciężył?”, opowiemy Wam „jak wyszło”. W ciągu dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło: 19 159 osób, które oddały łącznie204 824 głosy na nominacje w 16 kategoriach.

Ilość głosów na przestrzeni ostatnich lat

To absolutny rekord w historii Munoludów i jeden z najlepszych wyników w dziejach polskich plebiscytów dedykowanych muzyce. Skala sukcesu przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Dla porównania – w ostatniej, równie dla nas udanej edycji plebiscytu z roku 2016, oddano 66 618 głosów.

Nie udałoby się osiągnąć takiego rezultatu, gdyby nie zaangażowanie ludzi tworzących polską scenę elektroniczną, klubową i festiwalową, których poprosiliśmy o pomoc przy konstruowaniu nowej formuły plebiscytu. Za tę pomoc ogromnie dziękujemy.

Największe podziękowania należą się wszystkim głosującym, zarówno czytelnikom Muno, jak i nowym gościom, którzy dopiero dzięki udziałowi w plebiscycie poznali naszą redakcję.

  • Już niebawem podzielimy się z Wami kolejnymi wieściami dotyczącymi wyników plebiscytu oraz gali, która będzie towarzyszyć wręczeniu nagród zwycięzcom i nie tylko. Bądźcie czujni!

Więcej informacji:

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.