Mrozu na Złotej Trasie – Klub Studio

W niedzielę 3 kwietnia 2022 roku zamiast wiosny w Krakowie pojawił się mróz, a właściwie Łukasz Mróz, kryjący się pod pseudonimem artystycznym Mrozu. Polski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny. Wydał między innymi takie albumy jak: Miliony monet, Vabank, czy Aura.

Tym razem artysta wyruszył w Złotą Trasę promującą nowy album – Złote bloki. Na tej trasie nie mogło oczywiście zabraknąć krakowskiego Klubu Studio. Album miał swoją premierę raptem dwa dni przed koncertem. Można na nim znaleźć same wpadające w ucho piosenki. Złoto, Palę w oknie, Galácticos to tylko trzy z dziesięciu utworów znajdujących się na tym krążku.

Bardzo wiele osób kupiło bilety, by posłuchać po raz pierwszy nowego albumu. Po ich reakcjach wnioskuję, że album przypadł im do gustu. Fani twierdzą, że tym albumem Mrozu rozbił bank.

Artysta ma jeszcze na swojej trasie koncerty w Warszawie, Poznaniu oraz Łodzi.

Jako support wystąpił Cheap Tobacco. Zespół ma na swoim koncie ponad pół tysiąca koncertów w kraju oraz za granicą. Ich wokalistka (Natalia Kwiatkowska) została czterokrotnie wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce.

Foto © Dominik Basta. All rights reserved.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Dominik Basta

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Aktualnie pisze pracę licencjacką na temat wykorzystywania obrazu z bezzałogowych statków powietrznych w środkach masowego przekazu. Zafascynowany szeroko pojętym obrazem. Uwielbia fotografię reporterską, która wymaga złapania w obiektywie odpowiedniej chwili. W swoich zainteresowaniach ma również tworzenie filmów i grafiki. Nie lubi nudy, dlatego szuka swoich zainteresowań w różnych dziedzinach. W wolnym czasie fotografuje, gra w piłkę nożną, pływa, jeździ na rowerze i robi wszystko, by kierować się zasadą „Die with memories not dreams”. Jego marzeniem jest zobaczenie Islandii.

Skip to content