MĘSKIE GRANIE 2022, największy finał w historii – w Żywcu!

Ponad 20 koncertów na dwóch scenach w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem. Publiczność? Kilkanaście tysięcy pod scenami i niezliczona przed ekranami, bo koncert był transmitowany online. Tak w ogromnym skrócie można opisać największy finał w historii Męskiego Grania.

Kto wystąpił? Tego nie sposób wyliczyć jednym tchem. Ale zestawienie artystów było tak kompletne, że nie było osoby która by nie znalazła czegoś wartościowego dla siebie. Dwa dni, dwie sceny! Na takim festiwalu to już absolutnie trzeba być CO ROK!!!

Wyłącznym sponsorem trasy jest oczywiście marka Żywiec – aż chce się więcej Ż!

Foto © Tomasz Czernek. All rights reserved.

Podziel się swoją opinią
Tomasz Czernek
Tomasz Czernek

Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!

Skip to content