Meek, Oh Why? Zachód – relacja z koncertu w Klubie Studio

Meek, Oh Why? po wydaniu ostatniego albumu pod tytułem “Zachód” odwiedził Kraków – miasto, które pewnie jest mu bliskie ponieważ można o nim usłyszeć w tekstach artysty. Zagrał 5 marca w Klubie Studio.

Koncert rozpoczął się utworem “Eurobiznes” – czyli tak jak zaczyna się ostatni album artysty. Później wybrzmiał “Billy Bounce”. Od samego początku między artystą a publicznością była chemia, gdy z powodu technicznych na początku nie działał mikrofon, publiczność śpiewała za rapera i już do samego końca śpiewała razem z nim.

W setliście przeważał materiał z “Zachodu” chociaż nie zabrakło starszych utworów jak “Jestem dźwiękiem i słowem” i “Radiobus”. Nie ukrywam, że najbardziej czekałam na wykonanie “Zachodu”, który na żywo wybrzmiał cudownie (do tego dwukrotnie – drugi raz na bis).

Najbardziej jednak zaskoczył mnie freestyle artysty. W pewnym momencie raper poprosił publiczność o podanie trzech słów, które mają się znaleźć w jego nawijce. Poradził sobie świetnie z ich połączeniem.

Meek, Oh Why? to jedna z ciekawszych postaci na polskiej scenie hiphopowej. Jeśli zastanawiacie się czy wybrać się na jego koncert to według mnie nie powinniście dłużej zwlekać i po prostu pójść.

… a poniżej, można obejrzeć 🙂

Default image
Ewa Jędrzejczyk
Studentka Edytorstwa i komunikacji społecznej, miłośniczka muzyki. Lubi odkrywać nową muzykę, kolekcjonować płyty i jeździć na koncerty. Poza muzyką lubi czytać literaturę fantasy i podróżować.
Skip to content