Me And That Men – koncert na katowickim dziedzińcu Fabryki Porcelany

Adam „Nergal” Darski i John Porter ponownie zagrali razem! Absolutnie jedno z najgorętszych wydarzeń na letnich scenach muzycznych 2021 roku. Dlaczego? Bo nareszcie… po trzech latach rozłąki „rodzina” w komplecie – do składu wrócił tytułowy „That Man” – John Porter.

Koncert na katowickim Dziedzińcu Fabryki Porcelany odbył się w ramach cyklu Lato w Plenerze.

A co na koncercie? Zespół zagrał muzykę z dwóch swoich albumów „New Man, New Songs, Same Shit Vol. 1”, oraz “Songs Of Love And Death”. Set lista z tych płyt dała mieszankę wybuchową. Kompletnie szaleństwo pomieszane z doskonałym wykonaniem. Zresztą. Czy ktoś by się po takim składzie spodziewał czegoś innego? Tego nie da się przestać słuchać. Wciąga jak czarna dziura dusza Nergala. Energia płynąca ze sceny momentalnie udzieliła się publiczności.

Ehhh. Żałuje, że to już po.

No chyba, że… 08.08.2021 Kraków, 12.08.2021 Poznań, 13.08.2021 Warszawa 🙂

Foto © Tomasz Czernek

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Tomasz Czernek

Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!

Skip to content