LUDZIE! tematem konferencji Tak Brzmi Miasto 2021 dla branży muzycznej

W 2020 roku organizatorzy Tak Brzmi Miasto podczas konferencji dla muzyków i menedżerów pytali: Przyszłość? Po roku temat wydarzenia rysuje się, jak odpowiedź: Ludzie. Program opiera się na osi artysta-człowiek-odbiorca. TBM zaprasza do Krakowa w dniach 13 i 14 listopada, ruszyła już sprzedaż biletów.

W zdigitalizowanym świecie warto zadać sobie pytanie: co jest pierwsze? Pomysł, kompozycja, produkcja, wizerunek, potrzeba, promocja, streaming, social media? Organizatorzy TBM chcą przypomnieć, że pierwszy jest człowiek. Człowiek pracuje z muzyką i człowiek ją odbiera. Ludzie spotykają się w świecie sztuki – tym zawodowym i tym prywatnym – mając określone (lub nie) cele, potrzeby oraz doświadczenia. 

Panele, warsztaty i wykłady ekspertów z szerokiego świata muzyki będą dotykać sensu tworzenia, wartości współpracy i istoty tworzenia więzi z publicznością. Specjaliści od muzyki, kultury, biznesu, psychologii, a nawet futurologii zastanowią się wspólnie czy branża muzyczna działa #poludzku, czy jest transparentna i fair? Co zrobić, żeby tak było? O co może zapytać siebie artysta i artystka? Jaka przyszłość będzie dla nich najlepsza? Jak o nią zadbać?

#poludzku o zarządzaniu, komunikacji i obecności w sieci. Świadomie o rozwijaniu publiczności, wizerunku i odpowiedzialności branżowej. 

#poludzku w ramach Tak Brzmi Miasto Konferencja: Ludzie! 13 i 14 listopada 2021 r. w Krakowie w Teatrze Proxima oraz online.

Więcej informacji:


Muzyczny Kraków jest z Tak Brzmi Miasto od samego początku. Wydarzenie relacjonujemy i fotografujemy. Poniżej nasza publikacje z dwóch ostatnich edycji.


źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.
Skip to content