Letni Festiwal Jazzowy w Piwnicy Pod Baranami

Nic dodać nic ująć. To już 19 dedycja tego Festiwalu, stanowiącego stały punkt muzycznego lata w Krakowie. Rozpocznie się jak zwykle paradą “nowoorleańską” i koncertem na Rynku Głównym w Krakowie. Festiwal potrwa od 5 lipca do 1 sierpnia. Jak co roku będziemy mogli posłuchać plejady gwiazd. Festiwalowi towarzyszą liczne imprezy towarzyszące. więcej informacji i pełny program na stronie internetowej: www.crackjazz.com

źródło informacji:
strona internetowa crackjazz.com | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.
Skip to content