Lato z Radiem 2019 Wielki Finał w Parku Jordana

W trakcie dwóch wieczorów na scenie w Parku Jordana zaprezentowała się czołówka polskich artystów. Smolik/Kev Fox, TheDumplings, Król, Mazolewski / Porter, Nosowska, Fisz Emade Tworzywo, Voo VooAnita Lipnicka, Mela Koteluk, Julia Pietrucha, Daria Zawiałow, Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie oraz Krzysztof Iwaneczko & Chopin University Big Band. Większość sobotnich audycji Polskiego Radia nadawana była wprost z terenu koncertów

Festiwal tradycyjnie podzielony został na kilka stref . W strefie muzycznej można się było spotkać z artystami oraz uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach. Strefa Familijna, umiejscowiona w Parku Jordana była ciekawą propozycją dla najmłodszych uczestników. Strefa Relaksu na Błoniach, zapraszała do aktywnego wypoczynku . Wieczorne koncerty były “wisienką na torcie “. Park Jordana zamieniał się w piękne tereny festiwalowe.

Dla osób które nie mogły pojawić się osobiście ,Polskie Radio przygotowało relację na żywo. Czekamy i zapraszamy do Krakowa na kolejne finały Polskiego Radia.

Dziękujemy Organizatorom za możliwość wykonania fotorelacji.

Foto © Małgorzata Rzeszutek – Muzyczny Kraków

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Małgorzata Rzeszutek

Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.

Skip to content