Ladies’ Jazz Festival 2014

Jedyny w Europie (a może i na świecie???) Festiwal Kobiet Jazzu. Festiwal potrwa od 11 do 19 lipca 2014 roku. W tych dniach “jazzmanki” opanują przestrzeń muzyczną Gdyni. Jeśli ktoś planuje odwiedzenie tego miasta w czasie wakacyjnych wojaży, Festiwal będzie dodatkową atrakcją. Wystąpi 10 artystek i zespołów a niewątpliwą gwiazdą będzie kanadyjska wokalistka Nikki Yanofsky. Ladies’ Jazz Festival funkcjonuje od 2005 roku w Gdyni, w tym roku po raz pierwszy w historii jeden z koncertów odbędzie się w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Myślę że pomysł jest bardzo udany i powinien być rozwijany.

Nikki Yanofsky
Nikki Yanofsky

 

Więcej informacji i program

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.
Skip to content