Kwarantanna Na Na – Karaś i Rogucki- relacja

W tych dziwnych dla nas czasach artyści pomimo, że nie mogą grać na żywo znajdują sposoby, aby jednak wystąpić i wspierać szczytne cele. 3 kwietnia nowy duet na polskim rynku muzycznym czyli KARAŚ/ ROGUCKI także dołączyli do akcji “Kwarantanna Na, Na” i zebrali 23 670 złotych na cele charytatywne.

Artyści zagrali w sumie siedem utworów, w tym większość ze swojego najnowszego albumu pod tytułem “Ostatni bastion Romantyzmu”, pojawił się też element zaskoczenia : zagrali “Małą” z solowej płyty Piotra i cover zespołu KOMBI “Nasze randez vous” z dedykacją dla wszystkich par, które nie mogą spotkać się w obecnej sytuacji.

Kuba i Piotr podkreślali wielokrotnie, że musieli od początku przearanżowywać piosenki ponieważ są zespołem popowym i korzystają głównie z elektroniki, poza tym mówili o swojej tęsknocie za koncertami i za fanami.

Najbardziej podobała mi się aranżacja “Nie mogę spać”, ” Świecę we wszystkich kierunkach” i covery KOMBI.

KARAŚ/ROGUCKI to projekt Kuby Karasia z The Dumplings i Piotra Roguckiego z zespołu Coma. Panowie po stworzeniu coveru T.LOVE “1996” postanowili założyć zespół i nagrać album. Piotr wielokrotnie podkreślał, że album powstał w wyniku radości ze spotkania z Kubą.

Default image
Ewa Jędrzejczyk
Studentka Edytorstwa i komunikacji społecznej, miłośniczka muzyki. Lubi odkrywać nową muzykę, kolekcjonować płyty i jeździć na koncerty. Poza muzyką lubi czytać literaturę fantasy i podróżować.