Kraków w czasach zarazy – migawki

Kraków w czasach pandemii koronawirusa. Nigdy nie spodziewałam się, że kiedykolwiek przyjdzie mi robić takie zdjęcia. Surrealistyczna i przygnębiająca sceneria. Fotografowaniu towarzyszyły emocje, ale jakże inne niż w trakcie koncertów …

Przyznam, że zdjęcia miały być ilustracją do dłuższego tekstu o sytuacji branży muzycznej i okołomuzycznej w trakcie pandemii. Branża okołomuzyczna to także my, serwis Muzyczny Kraków i Agencja Fotograficzna Muzyczny Kraków. My, ale też inni fotografowie branży muzycznej i artystycznej, siedzimy w domach, odkurzamy aparaty i czyścimy nasze obiektywy.

Tekstu o sytuacji branży muzycznej w trakcie pandemii nie będzie. Ze wszystkich stron atakują nas różne wywody o tym jak jest i jaki będzie świat po epidemii.

Po prostu #niewychodźmyzdomu, #słuchajmymuzyki, trzymajmu się razem i uśmiechajmy się do siebie (byle z daleka). To minie – oby jak najszybciej.

Poniżej kilka migawek, mam nadzieję, że już niedługo, te miejsca zatętnią życiem – jak dawniej!

Foto © Magdalena Woch – Agencja Fotograficzna Muzyczny Kraków

Default image
Magda Woch
Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga to jej największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Zdobywczyni I miejsca w konkursie Grand Press Photo 2021, w kategorii: reportaż, życie codzienne. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.
Skip to content