Krakow Street Band w Klubie Studio – fotorelacja

25 lutego 2022 roku w krakowskim Klubie Studio zagrał (i zaśpiewał) zespół Krakow Street Band. Formacja promuje swoją najnowszą płytę długogrającą “Czekanie”. Koncert był MEGA (… jak to się teraz mówi…) Bawili się wszyscy, tłumnie zgromadzona publiczność i artyści.

No właśnie … To może się przyznam – jestem wielkim fanem grupy Krakow Street Band, Staram się bywać na ich koncertach. Czym różnią się od występów innych formacji. Otóż … jest to RADOŚĆ z jaką muzycy Krakow Street Band wykonują swoją muzykę.

Z racji swojego zawodu bywam często na koncertach – bardzo różnych. Generalnie, muzycy i artyści sztuk innych lubią, a nawet kochają to co robią. Ale zaangażowanie emocjonalne członków Krakow Street Band w to co robią, przewyższa wszystko co kiedykolwiek widziałem (i słyszałem). Odnoszę wrażenie, że są niezwykle SZCZĘŚLIWI robiąc to co robią.

Radość i szczęśliwość artystów powoduje, że rzeka pozytywnej energii wylewa się ze sceny na publiczność. Efektem tego jest fantastyczna zabawa – czego doświadczyliśmy na tym właśnie koncercie.

Na koniec muszę dodać, że muzycznie Krakow Street Band jest na bardzo, baaardzo wysokim poziomie. Zespół wystąpił w składzie: Łukasz Wiśniewski – śpiew, harmonijka, gitara akustyczna, ukulele Tomek Kruk – gitara Dobro, gitara elektryczna, śpiew Jacek Długosz – gitara akustyczna, gitara elektryczna Adam Partyka – perkusja Miłosz Skwirut – kontrabas Krzysztof Chlipała – saksofon Radek Mosurek – trąbka

Wydarzenie odbyło się Klubie Studio – miejscu bardzo przyjaznym, w którym cały czas “się dzieje”! Dziękujemy za zaproszenie 🙂

Autorzy zdjęć: Dominik Basta i Andrzej Wodziński. All Rights Reserved.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Andrzej Wodziński

Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.

Skip to content