Krakow Street Band – Barbakan, minirelacja z koncertu

Minirelacja bo …. jestem fanem tej formacji, pisałem już o nich wiele razy (w samych superlatywach) i nie będę się powtarzał. 31 maja 2019 Krakow Street Band zagrał na dziedzińcu krakowskiego Barbakanu.

Koncert uświetnił 120 lecie Muzeum Krakowa. Na dziedzińcu Barbakanu panował “festynowa” atmosfera. Oprócz muzyki, były “festynowe” atrakcje. Wszyscy bawili się wspaniale a dziedziniec pękał w szwach.

Krakow Street Band był jak zawsze w świetnej formie i wspaniale wpisał się w atmosferę tego wydarzenia. Jako fan tej formacji … odczułem jednak lekki niedosyt. Jak na fana przystało, staram się być na wszystkich koncertach. Mój niedosyt, dotyczy mianowicie – repertuaru. Mam nadzieję, że muzycy pracują już nad nowymi kompozycjami i wkrótce zadziwią nimi świat (muzyczny), a może doczekamy się też nowej płyty?

Poniżej, kilka zdjęć z wydarzenia:

Foto © Andrzej Wodziński – Muzyczny Kraków

Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.
Skip to content