Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Kortez w Operze Krakowskiej – fotorelacja

Z mieszanymi uczuciami szłam na koncert Korteza do Opery Krakowskiej. Nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać po koncercie w takim miejscu i myślę, że miałam duże oczekiwania wobec wykonawcy.

Cała sala wypełniona fanami i SOLD OUT, choć koncerty były trzy, napawały nadzieją że koncert będzie udany. No i …. muszę przyznać, że byłam zachwycona. Doskonała oprawa, światło, aranżacja sceny i przede wszystkim świetna muzyka.

Myśle, że sala operowa doskonale pasowała do tego repertuaru. Choć kariera Korteza a właściwie Łukasza Federkiewicza rozpoczęła się całkiem niedawno, bo w 2014 roku to może pochwalić się Fryderykiem i nominacjami do Fryderyków, udziałem w Męskim Graniu 2018 gdzie w towarzystwie Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego nagrał singiel Początek.

W 2019 roku wystąpił podczas koncertu od Opola do Opola. Jego utwory „Zostań” I „Od dawna już wiem” przez wiele tygodniu nie schodziły z czołówki list radiowej Trójki. Ja byłam zachwycona a Wy?

Foto © Magdalena Woch – Agencja Fotograficzna Muzyczny Kraków

Default image
Magda Woch
Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga to jej największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.
Skip to content Click to listen highlighted text!