Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Kortez – Hey Wy! Fotorelacja z koncertu w Krakowie

Na wszystkie radości i smutki … Kortez. Tak w jednym, krótkim zdaniu należy podsumować koncert, który odbył się 11 stycznia 2019 w Krakowskim Centrum Kongresowym ICE .

Kortez jest jednym z niewielu polskich artystów, który potrafi śpiewać o cieniach i blaskach miłości. Hipnotyzując wręcz głosem, wzbudza wielkie emocję. Jest mistrzem przejmujących słodko – gorzkich ballad.

Na scenie Ice Kraków wybrzmiały takie hity jak: HEY WY”, “ZOSTAŃ” “OD DAWNA JUŻ WIEM”, “Z IMBIREM”, “POCZTÓWKA Z KOSMOSU”… Nie obyło się też bez głośnych BISÓW i owacji .

Kortez..“Smakujesz mi …” to najtrafniejsze podsumowanie tego koncertu.

Podziękowania dla Organizatora kocertu Agencji Good Taste Production

Foto © Małgorzata Rzeszutek – Muzyczny Kraków

Default image
Małgorzata Rzeszutek
Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.
Skip to content Click to listen highlighted text!