Koncert finalistów konkursu Niemen My Music

15 maja 2015 roku w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie odbył się Konkurs wokalno-instrumentalny na oryginalną interpretację i aranżację utworów Czesława Niemena “NIEMEN – My Music”.

Muzyczny Kraków relacjonował i fotografował konkurs [tu można zobaczyć]. Wykonawcy reprezentowali bardzo wysoki poziom, w relacji napisałem, że nie zgadzam się z werdyktem jury i proponuję … równorzędne pierwsze miejsce, dla wszystkich uczestników konkursu.

Tak się jednak nie stało i nagrody otrzymały:

Julia Niedzielin
– Justyna Lasiak
– Alicja Kłosińska
– Weronika Kukla
– Katarzyna Dłużniewska

6 czerwca 2019 w krakowskiej Cafe Zouza w Krakowie, odbędzie się koncert finalistów. Panie zaśpiewają oprócz kompozycji Czesława Niemena, utwory Ewa Demarczyk, Tori Kelly czy Anny Wyszkoni.

Jak napisałem wcześniej, poziom konkursu był bardzo wysoki, tak więc koncert zapowiada się bardzo interesująco. Muzyczny Kraków będzie go relacjonował i fotografował, tym niemniej, zapraszay wszystkich do Cafe Zouza 6 czerwca 2019 roku o godzinie 19:00.

Portrety finalistek:

Dojazd / dojście do Cafe ZOUZA:

Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.