Klub Studio – piątkowy wieczór z Kraków Street Band

Artystą, który wystąpi w piątkowy wieczór 3 lipca 2020, oraz będzie gościem Gosi i Mike w Rozmowach z Garderoby, jest krakowski zespół Kraków Street Band – znany między innymi z występów w Must Be The Music!

Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych (m.in. Pol’and’Rock, czy węgierski Sziget), a płyta “Going Away” otrzymała nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues / Country.

Krakow Street Band. Foto: Archiwum Muzycznego Krakowa
  • Wszystkie wydarzenie będą transmitowane LIVE, a na piątkowy koncert udostępniliśmy również niewielką pulę biletów w cenie 40 zł oraz ze zniżką dla studentów AGH w cenie 20 zł.

Więcej informacji:

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.