Klip w hołdzie biało-czerwonym barwom – czyli Aleksander Talkowski znowu nas zaskakuje!

Przyszedł maj, przepiękny maj, a z nim dzisiejsze Święto Flagi. Bardzo ciekawy sposób obchodzenia tego święta zaproponował nam Aleksander Talkowski- nagrał specjalnie z tej okazji klip!

Olka przedstawialiśmy już na naszej stronie- rapujący aktor, świeżo upieczony absolwent krakowskiej PWST i człowiek o wielkiej charyzmie i tysiącach pomysłów. Pomysłów, których nie boi się realizować! Poniżej przedstawiamy jeden z nich. Najnowszy klip, w którym autorem słów i muzyki jest sam Olek.

W teledysku wystąpili poza Olkiem: Artur Pałusz, Zuzanna Radek, Kamila Bestry, Bartek Boski-Tomaszek, Anna Huk, Ewa Radwańska, Wojciech Wątor oraz Marcin Wojtaszek.

Muszę przyznać, że jestem pod bardzo dużym wrażeniem klipu oraz pracowitości artystów również w czasie pandemii!

Podzielcie się z nami waszymi wrażeniami!

Default image
Anna Maria Tryba
Technolog chemiczny, absolwentka Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej, obecnie doktorantka Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH. W ramach swojej pracy doktorskiej pracuje nad otrzymaniem biomateriałów do zastosowań stomatologicznych. Z zamiłowania korepetytor z chemii, popularyzator nauki i publicystka. Na co dzień publikuje w takich czasopismach jak: Tatry, Witkacy!, TEMI, Tygodnik podhalański. Zafascynowana postacią Witkacego, kulturą podhalańską, teatrem i górskimi wędrówkami.