KAT & Roman Kostrzewski – koncert, letnia scena warszawskiego Klubu Progresja

Koncert po wielkich przerwach covidowych, odbył się w ramach cyklu Lato w Plenerze w Klubie Progresja, gdzie 31 lipca 2021 roku zagrali kolejno Clairvoyance, Jad, Gruzja, Vader oraz Kat & Roman Kostrzewski.

KAT & Roman Kostrzewski. Co by o nich dobrego nie napisać, to na pewno będzie mało. To legenda polskiego metalu. Absolutna i niekwestionowana! I na tym ich opis można zakończyć. Zatem o promowanej trasą koncertową płycie. Czyli “Popiór”. Premiera miała miejsce już trochę temu, więc nie przyznawać się kto jej jeszcze nie ma w swoich zbiorach. Usprawiedliwiam tylko pokolenie Spotify.

Płyta kultowa chyba od razu w dniu premiery, ale… usłyszeć jej fragmenty na żywo. Uhhhhh. Zimno i gorąco jednocześnie! Zmiażdżenie czaszki i błogi spokój zarazem. Nawet nie wiem jak to opisać. Każdy z nas zna to uczucie. Płyta mega! Od pierwszego do ostatniego utworu. Aż tu nareszcie koncert. I jak to chłopaki mają w koncertowym zwyczaju – bycie na nim jest wisienką na torcie.

Płyta i koncert? Absolutny must have – must be. Nawet kręcąc wasze wzmacniacze na maksa i nie zważając na sąsiadów, nie doświadczycie tego co na koncercie KATa z Romkiem Kostrzewskim. Zatem…

Foto © Tomasz Czernek

Default image
Tomasz Czernek
Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!
Skip to content