Juwenalia Krakowskie 2019 – Koncert Finałowy, fotorelacja

Dzień Mamy, czyli 26 maja 2019, oprócz pięknej pogody zaowowocował fantastycznym koncertem pod Studenckim Klubem Żaczek.

W supporcie wystąpił młody zespół Iksy. Duży potencjał w tekstach i bardzo ciekawy głos wokalistki. Pod sceną zgromadzili dużą grupę swoich fanów.

Po pierwszym koncercie scenę “zalała fala” spokojnej wręcz uspokajającej muzyki jaką zafundowała Julia Pietrucha ze swoim ukulele. Piękna, czysta i delikatna muzyka płynąca wprost z głębi duszy artystki. Przepiękna …

Kolejną gwiazdą wieczoru był Paweł Domagała. Oj, dużo energii ma w sobie ten Pan … a ile żartu przy okazji. Fantastyczna interakcja z fanami. Oczywiście na koniec wybrzmiała piosenka na która wszyscy czekali “Weź nie pytaj”.

Pogoda tym razem dopisała idealnie i obyło się bez kropli deszczu .

Foto © Małgorzata Rzeszutek – Muzyczny Kraków

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Małgorzata Rzeszutek

Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.

Skip to content