JÓGA – Magazyn Kultury

Na ul. Józefa 17, w tajemniczym pomieszczeniu na krańcach Kolanka No 6, 1 października odbył się koncert zespołu JÓGA. Muzyczne uniesienia rozpoczęły się kilkanaście minut po godzinie 20-stej, sala była już w pełni wypełniona publicznością a uroku całego wydarzenia dodawało kilka zapalonych świec.

Dotychczas mówiono, że zespół JÓGA, to duet wrażliwych, ambitnych chłopaków… do ekipy wrażliwców (w dobrym tego słowa znaczeniu!) doszedł jeszcze jeden muzyk – Maciek, był to ich pierwszy koncert zagrany wspólnie. W Kolanku No 6 wysłuchaliśmy wszystkich utworów z ich debiutanckiej EPki. Zespół wykonał również dwa nowe “numery” , w tym jeden z nich o nazwie “Hero” podwójnie, do sieci trafi już wkrótce – stay tuned! Utwór ten różni się od reszty piosenek Jógi, jego elektroniczne wstawki zaskakują – pozytywnie (jak się dowiedziałam, był to pomysł nowego członka zespołu – Maćka).

Był to “absolutnie wspaniały” koncert, zespół bardzo się starał i był wdzięczny publiczności za przybycie. Niewątpliwie wiele osób oczekiwało na utwór “Skin” – i było na co czekać – ciary! Wydarzenie trwało około godziny a po koncercie można było zamienić kilka słów z zespołem, kupić ich krążek oraz zrobić zdjęcia.

Czekamy z niecierpliwieniem na nowe utwory w sieci, płytę oraz następny magiczny koncert.

Foto © Iwona Kurczab

Default image
Iwona Kurczab
Wolny duch. FOTOREPORTER i dziennikarz. Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Jej pasje to fotografia, sport, gotowanie oraz podróże. Muzyka jest jej partnerem życiowym, w szczególności gdy ma na imię Rock. Odpowiada jej życie festiwalowicza. Optymistka.