“Jazz w Akademii”, 10-lecie powstania Katedry Muzyki Współczesnej, Jazzu i Perkusji

W środku tegorocznego karnawału, Akademia Muzyczna w Krakowie przygotowała dla wszystkich jej sympatyków wieczór z nieco “lżejszą” muzyką. W różnorodnym i bogatym artystycznie programie zaprezentuje się m. in. Big Band tej uczelni pod kierunkiem znakomitego jazzmana i jednocześnie pedagoga, Wojciecha Groborza. Wspólnie z zaproszonymi, wspaniałymi artystami będziemy świętować 10-lecie powstania Katedry Muzyki Współczesnej, Jazzu i Perkusji.

Muzyczny Kraków pilnie śledzi koncerty “jazz w Akademii …” i czasami pisze z nich relacje i fotorelacje, co można zobaczyć poniżej:

“Cały ten jazz” … w Akademii

Jazz w Akademii, relacja i fotorelacja

Jazz w Akademii, 2016 – fotorelacja:

Foto (c) Iwona Kurczab – Muzyczny Kraków

 

Bo z jazzem jest tak, jak w cytacie ze znajomego muzyka (publikowanym też w jednej z relacji): . Jazz jest magiczny i wszyscy go kochają – na szczęście większość do tego się przyznaje …

Na koncert się wybieram i pewnie coś o nim napiszę …

Koncert w czwartek 18 stycznia w Sali koncertowej przy ul. św. Tomasza 43 na godzinę 19:00. Bilety w cenie 30(N) i 15(U) do nabycia przed koncertem. Studenci i uczniowie wstęp wolny za okazaniem legitymacji.

Podziel się swoją opinią
Andrzej Wodziński
Andrzej Wodziński

Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.

Skip to content