Intensive Love – premiera w sieci: 12 lutego 2019

Artur Ambrożuk i Alicja Hudzik to niestandardowy duet gitarowo-wokalny. Muzycy na co dzień tworzą we Wrocławiu, a od 2018 roku regularnie koncertują w wielu miastach Polski (Kraków, Wrocław, Warszawa, Bielsko-Biała, Poznań). Artyści prezentują publice wysokiej jakości repertuar autorski z pogranicza muzyki artrock/blues/pop/jazz oraz covery popularnej muzyki rozrywkowej, opracowane we własnych aranżacjach.

12 lutego 2019 r. w sieci będzie miała miejsce premiera debiutanckiego singla duetu – niepublikowanej nigdzie jeszcze piosenki – Intensive Love!

Intensive Love to piosenka o miłości, nadziei i wierze. Kochając, doznajemy katharsis, a nasze serce staje się rozkwitającym ogrodem. Dzięki miłości zapominamy o przeszłości, zmieniamy się i uczymy jak spojrzeć na nowo na świat oraz ludzi. To właśnie Intensive Love!

  • INTENSIVE LOVE – PREMIERA W SIECI: 12 lutego 2019 r.

Zapraszamy na koncerty duetu promujące ten wyjątkowy singiel, widzimy się w najpiękniejszych i najbardziej intensywnych polskich miastach!

INTENSIVE LOVE TOUR:

Luty:

14.02 – WROCŁAW (Małgosia Drink Bar)

15.02 – WARSZAWA (La Boheme)

16.02 – POZNAŃ (Kawiarnia Artystyczna Kóltura)

17.02 – KRAKÓW (Pub Pod Ziemią)

Marzec:

08.03 – WROCŁAW (Stara Piekarnia)

14.03 – KRAKÓW (Chicago Jazz)

15.03 – KIELCE (Chicago Organ Music Club)

16:03 – BIELSKO – BIAŁA (Galeria Wzgórze)

23.03 – LĄDEK-ZDRÓJ (Kawiarnia Artystyczna Dom Klahra)

Więcej informacji:


Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.