Hudzik & Borowiec – koncert w Klubie Kornet

Alicja Hudzik to wokalistka o charakterystycznej jazzrockowej barwie głosu, absolwentka POSM I stopnia w Katowicach. Na co dzień biolog-antropolog oraz freelancer marketingowiec/eventowiec. Prywatnie uwielbia wędrować po górach oraz spędzać wieczory na koncertach ulubionych kapel.

Irek “Infero” Borowiec to multiinstrumentalista, producent muzyczny, fotograf i videorealizator. Jest znany między innymi z takich zespołów jak death metalowy Spirits Way oraz Rain of Sorrow (symphonic rock/metal). Prywatnie pasjonat wszelkich pojazdów i statków – ziemnych, wodnych i powietrznych.

On działa obecnie w Warszawie, ona we Wrocławiu, na próbach spotykają się w różnych miastach Polski, a czasem i na skypie. Muzycy połączyli siły i przygotowali wyjątkowy repertuar artystyczny, łączący w sobie najpopularniejsze zagraniczne piosenki pop & rock, a także polskie rockowe klasyki.

1 czerwca 2019 r. duet wystąpi po raz pierwszy w tym składzie w Krakowie. Zapraszamy serdecznie na koncert do Klub Kornet!

KIEDY? 1 czerwca (sobota)
O KTÓREJ? Start: 19:00
GDZIE? Klub Muzyczny Kornet, ul. Krasińskiego 19, Kraków
BILETY: 10,00 zł


Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.