Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Hooverphonic, koncert w Klubie Kwadrat – fotorelacja

Hooverphonic belgijski zespół muzyczny, grający muzykę z pogranicza rocku alternatywnego, popu, indie rocka i dream popu, zagrał 7 października 2019 roku w krakowskim Klubie Kwadrat. To zdobywcy jednej podwójnej platyny, pięciu platyn i sześciu złotych płyt.

W Belgii kilkukrotnie ich krążki trafiały na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów. W krakowskim klubie Kwadrat zachwycili energią, profesjonalizmem i świetną muzyką. Wokalistka zespołu Luka Cruysberghs oczrowała głosem i nie pozwalała na nudę swoimi strojami.

Wśród publiczności byli również jej rodzice, tata obchodził urodziny. Życzenia prosto ze sceny i sto lat wyśpiewane przez publiczność wzruszyły go do łez. Raymont Geerts i Alex Callier, gitarzyści formacji rozbawiali i kokietowali publiczność.

Świetny koncert na którym zagrało wszystko, doskonała muzyka, aranżacje, dobra zabawa i świetnie bawiąca się publiczność. Trzy bisy na koniec i atmosfera panująca na sali, w mojej opinii świadczą o tym że i zespół doskonale czuł się w krakowskim klubie.

Jako support zagrał młody zespół Youth Novels. W tonacji folku i indie-popu łagodnie rozpoczął wieczór, przygotowując publiczność na dużą dawkę dobrej muzyki.

F O T O R E L A C J A

Foto © Magdalena Woch – Agencja Fotograficzna Muzyczny Kraków

Default image
Magda Woch
Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga to jej największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.
Skip to content Click to listen highlighted text!