Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Halla Nordfjörd (Islandia) na trasie w Polsce! Fotorelacja z koncertu w Krakowie.

W dniu 17.10.2018 W Klubie Studenckim ” Żaczek ” odbył się koncert wyjątkowej songwriterki Halla Nordfjörd. 

Halla Nordfjörd jest cenioną songwriterką w Islandii. Wydała płytę pt. “Bridge” Od razu została doceniona. Zebrała pozytywne opinie na rynku mediów islandzkich, europejskich a także polskich.  Teraz zawitała do klubu Studenckiego “Żaczek”.
 
Jestem zachwycona głosem Halli. Zachwyciła mnie. Ciepły, przejmujący głos. Nad jej muzyką można się rozczulać godzinami. Zachwyciła również przybyłych gości. Widać było, że w skupieniu słuchają każdego wyśpiewanego słowa, każdej nuty…
 
Muzyką Halli można się rozkoszować jeszcze długo po koncercie. To nie tylko za sprawa jej głosu – muzyka jaka tworzy jest szczera, prosta i nastrojowa. 
 
Default image
Małgorzata Rzeszutek
Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.
Skip to content Click to listen highlighted text!