Gruzja – koncert na letniej scenie warszawskiego Klubu Progresja

Koncert po wielkich przerwach covidowych, odbył się w ramach cyklu Lato w Plenerze gdzie 31 lipca 2021 roku zagrali kolejno Clairvoyance, Jad, Gruzja, Vader oraz Kat & Roman Kostrzewski.

Gruzja na scenie? Niech ktoś wezwie egzorcystę! Ok. Nie czarujmy się. To i tak nic nie da. Bo co na tej scenie się dzieje to mózg koncertowego bywalca nie jest wstanie ogarnąć. Jak u Hitchcocka. Już samo ich wyjście na scenę kompletnie Was „rozjedzie”. A potem będzie to tylko narastać. Ta nuta, ta „sceniczność”. To razem jest jak pokaz fajerwerków w którym ktoś zamiast petard użył rakiet z głowicami atomowymi. I to wszystko leci prosto na Ciebie. Długo się będę po tym występnie zbierał. Długo ich płyty będę tasował w odtwarzaczu. Długo nie będę się podnosił z podłogi.

Zatem. Polecam. Zakupienie albumów: “I iść dalej”, “Jeszcze nie mamy na was pomysłu”, “Pierwszy koncert w mieście” i singla – “Konflikt na splicie z rosyjskim Neon Scaffold”. Następnie. Znalezienie bezpiecznego miejsca. I odpalenie wszystkich rakiet jednocześnie!

Foto © Tomasz Czernek

Default image
Tomasz Czernek
Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!
Skip to content