Green Day, Fall Out Boy, The 1975 – Rock For People 2020

Zbliża się wielka muzyczna uczta dla miłośników ciężkiego grania, elektronicznych brzmień oraz niepowtarzalnej, rock’n’rollowej atmosfery! 26. edycja legendarnego festiwalu Rock For People odbędzie się w czeskim Hradec Králové od 18 do 20 czerwca! Znamy już pierwszych artystów czeskiego festiwalu, a wśród nich: Green Day, Fall Out Boy, The 1975, Weezer, Neck Deep, Motionless in White, DOPE D.O.D, Dream State, SKYND i John Wolfhooker!

Do line-upu dołączył niedawno trzeci headliner- The 1975!Ich najnowszy album „A Brief Inquiry Into Online Relationships” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów, co tylko potwierdza status jednego z najbardziej ekscytujących współczesnych zespołów. Koncert tej grupy to niezwykłe i urzekające doświadczenie, którego nie można przegapić! Do grona artystów tegorocznej edycji dołączyli ostatnio także: jedna z największych gwiazd muzyki pop punk – Neck Deep, posthardcorowcy z południowej Walii – Dream State, mieszanka metalcore’u, gotyckiego i industrialnego metalu – Motionless in White oraz De Staat nazywani muzycznymi kameleonami.

Tegoroczny program festiwalu otworzył zespół Green Day! Określa się ich jako założycieli amerykańskiego punka i jeden z najbardziej wpływowych zespołów swojej generacji! Kolejni artyści w line-upie Rock For People 2020 to Fall Out Boy! 18 lat na scenie, 7 albumów studyjnych, niezliczona ilość hitów… już w lipcu zagrają swój set w Hradcu Králové! Do grona zespołów dołączył także amerykański klasyk, który istnieje na scenie od 1992 roku – Weezer! Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym rockowym gigancie – posłuchajcie ich największych przebojów, takich jak: Island In The Sun, Buddy Holly, Say It Ain´t So lub Beverly Hills! Już wiecie o kim mowa? Miłośnicy mocnego rapu też znajdą coś dla siebie. Holenderskie trio DOPE D.O.D. łączy hardcore rap z dubstepem i rockiem rozpowszechniając najmroczniejszą wersję rapu na całym świecie! To jeszcze nie koniec. Na Rock For People wystąpi kreatywny, australijski duet elektroniczno-industrialny SKYND i grupa John Wolfhooker, która spodoba się wszystkim tym, którzy lubią melodyjne podejście do hardcore’a połączone z rockiem alternatywnym i wpływami rock’n’rolla, pop-punk czy funk.

To dopiero początek ogłoszeń artystów w line-upie ROCK FOR PEOPLE 2020! Warto więc być na bieżąco i śledzić polski profil festiwalu oraz dołączyć do wydarzenia


GDZIE: Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 18-20 czerwca 2020
WWW: www.rockforpeople.pl
FB: www.fb.com/rockforpeoplepl
BILETY: www.joystore.pl/rock-for-people
INSTA: www.instagram.com/rockforpeople.pl

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
Magda Woch
Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga to jej największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.