Grand Press Foto – Magda Woch, I miejsce w kategorii fotoreportaż “Życie codzienne”

Z wielką radością i dumą zarazem, informuję, że nasza redakcyjna koleżanka Magda Woch zdobyła I miejsce w kategorii reportaż “Życie codzienne” konkursu Grand Press Foto. To najwyższe wyróżnienie jakie może spotkać fotografa prasowego w Polsce. Magda! Teraz czekamy na World Press Foto …!

Magdzie Woch składamy gratulacje i cieszymy się razem z nią! Mam wielki zaszczyt i przyjemność robić czasem zdjęcia razem z Magdą, wiem czym jest dla niej fotografia i myślę, że ta nagroda to dopiero początek jej kariery. [strona internetowa Grand Press Foto]

Poniżej, nagrodzony fotoreportaż:

Nagrodzony reportaż pochodzi z cyklu publikacji w dziale Teatr serwisu Muzyczny Kraków. Materiał zrealizowany w momencie najgłębszego lockdownu, były to rozmowy z dyrektorami teatrów i miejsc związanych z kulturą prowadzone przez redaktor Annę Marię Trybę. Zostały zilustrowane wspaniałymi, klimatycznymi zdjęciami opustoszałych wnętrz, wykonanym przez Magdę Woch. Poniżej publikacje, mam nadzieje, że już archiwalne i podobna sytuacja nigdy się nie powtórzy.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Andrzej Wodziński

Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.

Skip to content