“Gramy dla Ukrainy”, koncert w Teatrze KTO – relacja

Pomagać można (i trzeba) na różne sposoby. W poniedziałek 28 marca w Teatrze KTO artyści grali bez honorarium, obsługa koncertu i widowni też pracowała bezpłatnie, a dochód z biletów, ze sprzedaży gadżetów i napojów oraz z przeprowadzonych w czasie koncertu aukcji w całości przekazany został polsko-ukraińskiej Fundacji “Zustricz”.

W koncercie “Gramy dla Ukrainy” prowadzonym przez dziennikarza radia RMF FM Łukasza Wojtusika zagrali: Big Band Dobczyce z solistką Elą Kulpą, Piotr Rzeka z zespołem, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, Andrzej Sikorowski z Jackiem Królikiem, Sokół Orchestra oraz Maciej Maleńczuk and His Boys.

I ja tam byłam: wsparłam akcję, zdjęcia robiłam i dobrze się bawiłam!

Foto © Monika Stachnik-Czapla. All rights reserved.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Monika Stachnik-Czapla

Fotograf. Od 2001 roku należy do Krakowskiego Klubu Fotograficznego, a od 2005 do Stowarzyszenia Twórców – Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Od 2005 roku pełni funkcję Prezesa KKF, a w 2007 została powołana do Rady Programowej Muzeum Historii Fotografii im. Walezego Rzewuskiego w Krakowie. Od 2013 roku należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt nagród i wyróżnień w konkursach krajowych i zagranicznych oraz kilkadziesiąt wystaw – indywidualnych i zbiorowych.

Skip to content