Gibbs – Czarno na białym TOUR

W sobotę 9 kwietnia 2022 w Klubie Kwadrat odbył się ostatni koncert Gibbsa na trasie koncertowej Czarno na białym tour. Album Czarno na białym został w całości wyprodukowany i napisany przez niego. Na tym krążku znajduje się dwanaście różnorodnych utworów, wypełnionych po brzegi emocjami.

Jak można się domyślić, krakowski klub wypełnił się po brzegi. Wśród tych osób były takie, które pokonały wiele kilometrów, by w ten dzień i o tej godzinie móc posłuchać tego artysty.

To jeden z komentarzy opisujący koncertową atmosferę:

„Kraków to było coś niesamowitego! Ciary od pierwszych chwil koncertu! Dziękuję Ci za to! ❤ Warto było przejechać te 300 km razem z Zuzia, by tam być i poczuć tę atmosferę! Do zobaczenia na kolejnej trasie! 🤟🏻…” ­ – pisze Karolina.

Podczas wydarzenia na scenie pojawił się również Opał, z którym Gibbs stworzył wydany  w lipcu 2021 roku album Połączenia. Nie zabrakło utworów i z tego krążka.

Cały koncert przepełniała dobra zabawa i świetna atmosfera tworzona zarówno przez artystów, jak i słuchaczy. W skrócie koncert można nazwać Świętem Świetnej Muzyki. Myślę, że zarówno ja, jak i wszyscy obecni na koncercie z niecierpliwością czekamy na kolejną trasę tego artysty.

W lipcu Gibbs wystąpi na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Dominik Basta

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Aktualnie pisze pracę licencjacką na temat wykorzystywania obrazu z bezzałogowych statków powietrznych w środkach masowego przekazu. Zafascynowany szeroko pojętym obrazem. Uwielbia fotografię reporterską, która wymaga złapania w obiektywie odpowiedniej chwili. W swoich zainteresowaniach ma również tworzenie filmów i grafiki. Nie lubi nudy, dlatego szuka swoich zainteresowań w różnych dziedzinach. W wolnym czasie fotografuje, gra w piłkę nożną, pływa, jeździ na rowerze i robi wszystko, by kierować się zasadą „Die with memories not dreams”. Jego marzeniem jest zobaczenie Islandii.

Skip to content