Ghostman – koncert online w Dworku Białoprądnickim

Ghostman 15 stycznia wystąpił w Dworku Białoprądnickim, dla telewizji internetowej dworek.tv, prezentując materiał, który tworzył na żywo. Przed koncertem artysta udzielił wywiadu Renacie Głowackiej na temat swojej twórczości, mówił o tym jak języki w jego muzyce są ważne, o tym, że jego muzyka to połączenie świata duchowego i fizycznego. Zwierzył się także z tego, że sam nie rozumie języków w jakich śpiewa, ale najważniejsze w jego muzyce są emocje.

Artysta opisał także proces powstawania utworów, wyznał, że wszystko co tworzy pochodzi z jego serca i piosenki powstają czasami w ciągu pięciu minut, dopiero, gdy dany utwór jemu samemu się spodoba, próbuje uczyć się jego od nowa, ale wtedy zajmuje to mu o wiele dłużej.

Ghostman powiedział również, że nie daje koncertów tak, jak inni artyści w klubach. Gdyby nie obecna sytuacja, można by było przyjść na jego koncert z karimatą, położyć się przy blasku świec i posłuchać co wokalista tworzy na żywo. Jego koncerty to pewna forma medyctacji zarówno Ghostmana, jak i biorącej udział w wydarzeniu publiczności.

Obecnie koncerty Ghostmana odbywają się na jego stronie na Facebooku.

Po rozmowie, artysta zagrał koncert i rzeczywiście brakowało ciemnego pokoju, blasku świec i czegoś do leżenia, ponieważ to co Ghostman tworzył na scenie było niezwykle klimatyczne i aż było czuć to przez ekran laptopa.

Ghostman to nieprzeciętny wokalista i saksofonista, który swojego głosu używa jak instrumentu. W swojej twórczości kieruje się tym co gra mu w sercu i stawia na niezależność.

Więcej informacji:

//foto: materiały prasowe organizatora

Default image
Ewa Jędrzejczyk
Studentka Edytorstwa i komunikacji społecznej, miłośniczka muzyki. Lubi odkrywać nową muzykę, kolekcjonować płyty i jeździć na koncerty. Poza muzyką lubi czytać literaturę fantasy i podróżować.
Skip to content