G.PART

gpart2014Gliwicki Przegląd Artystyczny 2014, czyli G.PART to konkurs, który ma celu dostarczenie nieznanym dotąd twórcom z Gliwic i okolic możliwości zaprezentowania się na scenie artystycznej naszego miasta.

Wszystkich tworzących “do szuflady” organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w G.PARCIE – gliwickim przeglądzie artystycznym i zaprezentowania się szerszej publiczności NAGRODA GŁÓWNA: indywidualna wystawa wraz z promocją czeka na dwóch zwycięzców wybranych przez jury składające się z gliwickich galerników oraz osób aktywnie działających w gliwickim obszarze kultury.

Zapraszamy do udziału wszystkich, których prace mieszczą lub chociaż ocierają się o poniższe kategorie: rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa, rzeźba, instalacja, ilustracja, plakat , animacja , fotografia, grafika użytkowa, grafika komputerowa, projektowanie graficzne, wzornictwo, projektowanie identyfikacji, projektowanie publikacji, strona www, aplikacja mobilna, grafika reklamowa, animacja, informacja wizualna, itp.

Do konkursu mogą przystąpić profesjonalni twórcy, jak również amatorzy. Zgłoszenia do 6 października 2014r.

Organizator: Stowarzyszenie Galeria Melina – Gliwice

Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.