Festiwal Kolorów w Krakowie by Wawel Fresh & Fruity

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze słodki smak słodyczy i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi! Rusza 7. edycja Festiwalu Kolorów – w tym roku pod nazwą Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity.

Festiwal Kolorów rusza w trasę po Polsce już 7 raz. Nie zmieniamy tego, co dobre! Pokolorujemy 15 miast i wywołamy tysiące uśmiechów na twarzach uczestników. Podczas wydarzeń o pełnych godzinach wyrzucimy w górę kolorowy puder Holi. W tym roku dołączył do nas słodki Partner tytularny – firma Wawel, który podczas wszystkich wydarzeń zapewni zapas pysznych słodyczy. Jesteśmy dla Was! Będziecie z nami?

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce! W Krakowie odbędzie się ona już 2 czerwca. Miejscem imprezy, tak samo jak w ubiegłym roku, jest Stadion Korony – Centrum Sportu Parkowa. Partnerem Wydarzenia jest Miasto Kraków. Główną atrakcją jest oczywiście barwny puder Holi, którym wspólnie posypiemy się o pełnych godzinach, wszystko wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka – w tym roku zaprosiliśmy zespoły: Beniamin i Pozytywka, DJ’i: DJ Dan i D-Wave oraz gwiazdę wieczoru – PlanBe.

Poruszymy również kwestię profilaktyki w walce z dopalaczami. Artysta Mikołaj Mądrzyk znany jako Mikser z ważnym przekazem zagości na naszej scenie. Nie zabraknie także… Festiwalu Balonów! Wypuścimy w powietrze piękne balony giganty!

2 czerwca podczas Festiwalu Kolorów w Krakowie podejmiemy próbę zdobycia niezwykłego rekordu Guinnessa – pod hasłem „Najsłodszy rekord Guinnessa. Pobij go z Wawelem” postaramy się pobić światowy rekord w… jednoczesnym otwieraniu słodyczy!

Dodatkowo, o doskonały nastrój słodkich rekordzistów zadba Egurrola Dance Studio, prowadząc warsztaty taneczne. Pokażmy, jak jest nas dużo – będzie naprawdę słodko!

Na miejscu nie zabraknie także innych atrakcji od marki Wawel – na uczestników imprezy czekać będzie moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji w Wawel Trucku. Pierwsza tego typu interaktywna ciężarówka zaparkuje na terenie Festiwalu Kolorów i zapewni niezapomnianą zabawę i oczywiście słodycze dla każdego, kto odwiedzi jej wyjątkowe wnętrze.

P R O G R A M :

14:00 Najsłodszy rekord Guinnessa. Pobij go z Wawelem!
16:00 WYRZUT KOLORÓW
16:00 Beniamin
17:00 WYRZUT KOLORÓW
17:00 Pozytywka
17:45 Festiwal Balonów
18:00 WYRZUT KOLORÓW
18:00 PlanBe
19:00 WYRZUT KOLORÓW
19:00 D-Wave
19:00 Pokaz tańca Egurrola Dance Studio
20:00 WYRZUT KOLORÓW
20:00 Dj Dan
21:00 WYRZUT KOLORÓW

Więcej informacji:

Kraków, 2 czerwca 2019, Stadion Korony – Centrum Sportu Parkowa

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.