Festiwal Kolorów w Krakowie – 11września 2021

Po trwającej rok przerwie WRACAMY by KOLOROWAĆ i wywoływać UŚMIECHY na Waszych twarzach. Tęsknimy za Wami równie mocno jak Wy za nami, dlatego tak bardzo nie możemy się doczekać naszego kolorowego spotkania. Tego lata, już po raz ósmy ruszyliśmy w trasę i odwiedzimy 14 polskich miast! 11 września spotkajmy się w Krakowie. Wstęp na wydarzenie
jest bezpłatny.


Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty w górę barwnego pudru Kolory Holi, który nad głowami uczestników stworzy wielobarwną chmurę, kolorując wszystkich dookoła.
Festiwal Kolorów w Krakowie odbędzie się już 11 września na terenie zielonym przy TAURON Arenie! Impreza startuje o godzinie 15:00, a wstęp na nią jest bezpłatny! Oprócz mocy kolorów i dobrej muzyki na miejscu czekać na Was będzie strefa foodtrucków Arena Garden!
Partnerem Festiwalu Kolorów w Krakowie jest Miasto Kraków.

Na festiwalowej scenie wystąpi wiele ciekawych muzycznych osobowości. Proponowana przez artystów muzyka dobierana jest tak, aby odpowiadała uczestnikom Festiwalu Kolorów i nie ograniczała się tylko do jednego gatunku. Zagrają świetni DJe: DAN, D-WAVE, NORBERTO LOCO. Odbędzie się koncert rockowego zespołu Coria, a gwiazdą wieczoru będzie B.R.O, znany polski raper i producent muzyczny.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie niepowtarzalna atmosfera obfitująca w niezliczoną ilość uśmiechów i spontanicznych reakcji! Niezależnie od wieku, każdy znajdzie tu miejsce, gdzie będzie się czuł swobodnie. O poziom endorfin i kondycję pomoże zadbać taneczny skład Egurrola Dance Studio prezentując na scenie wachlarz tanecznych stylów: taniec nowoczesny, disco dance, latino, commercial, hip hop oraz jazz. Odbędą się również zajęcia taneczne dla uczestników imprezy.

Festiwal Kolorów to wydarzenie sprzyjające szaleństwu i radości, a także raj dla miłośników kolorowych i niepowtarzalnych zdjęć. Festiwal Balonów to kolejna zabawa, jaka zostanie przeprowadzona podczas eventu. Setki balonów małych i gigantycznych spadnie na publiczność chwilę po 17:00, a zadaniem wszystkich uczestników będzie podbijanie ich nad głowami w jak najdłuższym czasie.


Na Festiwal Kolorów zapraszamy z czworonogami. W strefie Dogi Digi na Waszych pupili będą czekały miski pełne świeżej wody.
Wielki, okrągły pluszak chodzący po terenie imprezy, przeciąganie liny, wyścigi w workach, relaks na leżaczkach i czapka z daszkiem pełna kuleczkowych lodów to atrakcje w strefie Mini Melts.

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.
Skip to content