Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity – Kraków 02.06.2019

Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity w Krakowie odbył się 02.06.2019 roku. Piękna, wręcz upalna pogoda, uśmiechnięte twarze tysięcy uczestników i moc atrakcji czekała na krakowian w Centrum Sportu przy ulicy Parkowej na Stadionie Korony.

O godzinie 15:30 wraz z Wawelem podjęliśmy próbę pobicia Najsłodszego Rekordu Guinnessa. Gościem specjalnym a zarazem uczestnikiem rekordu był youtuber Friz, który na festiwalowej scenie pojawił się razem ze swoją dziewczyną Weroniką (znaną jako Wersow). W trakcie zbierania si rekordzistów na scenie (i pod nią) trwały warsztaty taneczne prowadzone przez tancerzy z Egurrola Dance Studio Kraków. Uczestnicy świetnie poradzili sobie z nowo poznanymi krokami tanecznymi. O godzinie 16 pierwszy raz zobaczyliśmy barwną chmurkę Kolorów Holi, która szybko pokolorowała uczestników, a na scenie pojawił się energiczny zespół Beniamin. Do następnego wyrzutu kolorów przygrywała nam już kolejna grupa muzyczna– Pozytywka. Chłopaki szybko rozruszali bawiących się
pod sceną. Chwilkę po godzinie 18 swój występ zaczął Plan Be. Fani głośno śpiewali razem z artystą, co pozwoliło poczuć niezwykły klimat koncertu. Na wydarzeniu nie zabrakło również części, którą bardzo
lubicie. Chodzi oczywiście o Festiwal Balonów. Dziesiątki różnych rozmiarów dmuchanych balonów wyleciało na uczestników. Tuż po godzinie 19 Egurrola Dance Studio pokazało swoje taneczne
umiejętności. Wieczorem klimat muzyki uległ zmianie o co zadbali DJ’e: D-Wave i DJ Dan. O 21 ostatni raz wyrzuciliśmy w górę Kolory Holi.

Na terenie imprezy było wiele atrakcji. Słodycze od Marki Wawel – sponsora tytularnego wydarzenia robiły ogromną furorę. Strefa Krówki, gdzie można było spróbować swoich sił w dojeniu zagrodowej krówki oraz odpocząć w sferze chilloutu, strefa Fresh & Fruity z ogromną trampoliną czy też skoki w workach, flippowanie Żelkami jak Smok i wystrzały z bazooki napełnionej kolorami holi spodobały się wszystkim uczestnikom. W Wawel Trucku można było pobawić się interaktywnie i słodko.

Przedstawiciele kuleczkowych lodów MiniMelts oprócz prowadzenia sprzedaży w dwóch punktach, przeprowadzili konkurs ze sceny, gdzie do wygrania były porcje lodów w znanych fullcupach. Nagrody bardzo smakowały! Drogeria Pigment również obdarowała uczestników nagrodami. W stylowych torbach zwycięzcy otrzymali kosmetyki i kupon rabatowy.

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie Urząd Miasta, który wspierał całość inicjatywy. Konkurs wiedzy o mieście Krakowie przebiegł płynnie a uczestnicy otrzymali gadgety od miasta.

Na głodnych i spragnionych czekały foodtracki w których każdy znalazł coś dla siebie.

W niedzielę zobaczyliśmy jak słodkie i kolorowe jest lato! Nam się bardzo podobało, a Wam? Do zobaczenia za rok!

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora, foto: Jan Ulicki | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.
Skip to content Click to listen highlighted text!