Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

VI Koncert Prawykonań Utworów Akordeonowych

7 października # 19:00 - 20:30

Wstęp wolny

VI Koncert Prawykonań Utworów Akordeonowych odbędzie się 7 października (poniedziałek) 2019 r. o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. prof. Krystyny Moszumańskiej-Nazar w Krakowie, ul. Św. Tomasza 43 . Wydarzenie ma na celu prezentację wysokiej jakości artystycznych kompozycji z udziałem akordeonu, jeszcze nie prezentowanych publicznie.

W programie: Jacek Kopiec – Elegia (2019) na akordeon solo, Wiaczesław Kyrylov – Sentimental (2019) na dwa akordeony, Jakub Sarwas – Hyporchema (2011) na flet, skrzypce i akordeon, Hurry Up! (2007-2008) na pięć akordeonów, Maciej Zimka – New Little Suite (2019) na akordeon solo, 4 aforyzmy (2008) na akordeon solo, Chanson I (2011) na akordeon solo.

Wykonawcami koncertu będą zarówno doświadczeni i uznani jak i młodzi, bardzo utalentowani muzycy: Alena Budziňàkovà, Mateusz Dudek, Jacek Kopiec, Wiesław Ochwat, Grzegorz Palus, Konstanty Sobula, Maciej Zimka – akordeony, Oriana Masternak – skrzypce, Wiesław Suruło – flet. Wydarzenie zostało objętę patronatem medialnym przez TVP Kultura, Radio Kraków oraz Polmic.pl. Organizatorami wydarzenia są Katedra Instrumentów Dętych Drewnianych i Akordeonu Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Fundacja Art Forum.

Wstęp Wolny

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Szczegóły

Data:
7 października
Czas:
19:00 - 20:30
Koszt:
Wstęp wolny

Miejsce

Sala Koncertowa Akademii Muzycznej w Krakowie
św. Tomasza 43
Kraków, Polska
+ Google Map

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.