Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sons Of The East – pierwszy i jedyny koncert w Polsce!

6 lipca # 20:00 - 22:00

W ramach ogromnej europejskiej trasy w Krakowie zagrają Sons Of The East. Zespół z Australii pojawi się w naszym kraju po raz pierwszy. Trio wystąpi w Krakowie, w klubie Żaczek (al. 3 Maja 5) w sobotę, 6 lipca. Bilety na koncert, który rozpocznie się o godz. 20.00, są już w sprzedaży. Jako support zagrają Amistat.

Sons Of The East to indie-folkowy zespół z Sydney, w skład którego wchodzą: Jack Rollins, który kiedyś oswoił emu, Nic Johnston (facet, który bez wątpienia najlepiej odnajduje wszelakie skróty) i Dan Wallage, którego włosy były kiedyś opisywane przez Davida Attenborough jako „najciekawszy nieokreślony organizm, jaki kiedykolwiek trafił na Ziemię”.

Kapela działa od 2011 roku. Brzmienie Sons of the East to smakowity, niejednorodnym tygiel różnorodnych rodzajów muzyki alternatywnej i rozmaitych melodii folkowych. To wielopłaszczyznowa i pstrokata mieszanka banjo, organów, pianina, gitary i didgeridoo. Rezultatem tego połączenia instrumentów jest nowoczesne, alternatywne brzmienie folkowe, które czerpie z prawdziwie eklektycznych wpływów z dalekich stron. Jednocześnie ta muzyka daje Ci wrażenie, że jesteś blisko domu.

Kapela jedzie w dużą trasę koncertową po Europie. Tourne obejmie największe miasta Starego Kontynentu. Sons of the East po raz pierwszy zagrają też w Polsce – w sobotę, 6 lipca wystąpią w krakowskim klubie Żaczek.

Szczegóły

Data:
6 lipca
Czas:
20:00 - 22:00

Organizator

Borówka Music
Email:
borowka.music@gmail.com
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/borowkamusic

Miejsce

Klub Żaczek
Al. 3 Maja 5
Kraków, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://klubzaczek.pl/

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.