Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Razem zaśpiewajmy” – Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida

29 października 2019 # 12:00 - 13:00

Darmowy

Marek, Bogusław, Ewa, Iza, Maria, Elżbieta… łącznie 12 osób, członków i członkiń Chóru GospelSenior, który od pięciu lat ma swoją siedzibę w Nowej Hucie,  postanowiło wyjść z inicjatywą zorganizowania koncertu z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Ideą koncertu jest zaproszenie uczestników wydarzenia do wspólnego śpiewania piosenek partyzanckich i pieśni wojennych. Specjalnie na tą okazję opracowany został śpiewnik, który dostępny będzie podczas koncertu. Uczestnicy będą mogli skorzystać z tekstów pieśni, a podczas śpiewania towarzyszyć im będą artyści z Chóru GospelSenior.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

  • Wydarzenie zorganizowane w ramach Projektu Mikro Inicjatywy Seniorów, realizowanego przez Fundację GAP, który ma na celu aktywizację społeczną seniorów poprzez zmotywowanie ich do działania na rzecz swojego otoczenia oraz podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności w zakresie partycypacji w wymiarze lokalnym oraz regionalnym.

Szczegóły

Data:
29 października 2019
Czas:
12:00 - 13:00
Koszt:
Darmowy

Miejsce

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+ 48 12 644 27 65
Strona internetowa:
www.okn.edu.pl

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.