Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Piętnasty ZOUZA koncert – Wszystko jest muzyka

5 lipca # 20:00 - 23:30

Wstęp wolny

#scenazouzy bardzo serdecznie zaprasza już po raz piętnasty!!! Scena ZOUZY to autorski projekt muzyczny skierowany do rozwijających się młodych muzyków.

“Wszystko Jest Muzyka” – WJM to krakowski zespół grający muzykę własną, założony w lutym 2018r. Piątka muzyków, którzy łączą w całość wpływy folku, jazzu, rocka i poezji śpiewanej. 

Nazwa zespołu jest parafrazą słów Edwarda Stachury “Wszystko jest poezja”. Członkowie składu “WJM” mimo różnicy wieku czy rozmaitości środowisk, w których żyją na co dzień, posiadają niepowtarzalną wrażliwość. Kreując swoje kompozycje wkładają w nie 110% samych siebie – co tworzy niepowtarzalny klimat, który ciężko porównać z obecnymi na polskiej scenie muzycznej kapelami. 

Jacek…
A on! Ten co basową struną trąca! On już raz do białego rana z Św. Piotrem rozmawiał. Wspólnie doszli do wniosku, że bez basu i dobrej nuty, nie wypuści Go na wieczną imprezę. Więc wrócił i gra, bo dla niego Wszystko Jest Muzyka! Jeszcze trochę szuka sam Się w Sobie. Na szczęście nieźle mu idzie!

Dominik…
Ten z kolei wie, że milczenie jest złotem. Dlatego bez opamiętania, wali w swoją skrzynkę i puszcza w Świat, wersy zapisane w drewnie, wersy, które z pasją wydobywa i jednoczy otoczenie. Nigdy nie gubi rytmu, po prostu dostosowuje się do reszty zespołu. Ma całe życie przed sobą a reszta, jak mawia, to SZTOS!!!

Sebastian…
Nie wierzy w przypadki, nie świeci nad nim aureola, dawno temu coś o niej słyszał. Zanim stracił wzrok, widział świat takim, jakim Bóg go stworzył, zdążył resztki wspomnień zapisać. Później musiał dostosować się do otoczenia…Lubi patrzeć w bezkres i uwielbia swoje “pudełko nicości”

Przemek…
Gdzie się nie dotknie, to dźwięk wydaje. Swoją pasją do muzyki, tak sam się nasączył, że starczy mu do kresu jego nieba, dni wszelakich, byle by muzyka grała, “bynajmniej” nie banalna. Lekki w dźwiękach jak puch aksamitny. Wie, że nie będzie lekko, bo jak i my wierzy, że Wszystko jest Muzyka!!!

zapraszamy 🙂

Szczegóły

Data:
5 lipca
Czas:
20:00 - 23:30
Koszt:
Wstęp wolny

Organizator

Cafe ZOUZA
Telefon:
533 363 035
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/CafeZOUZA/

Miejsce

Prądnicka 20A
Prądnicka 20A
Kraków, Małopolska 30-002 Polska
+ Google Map
Telefon:
533 363 035
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/CafeZOUZA/

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.