Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert wieńczący jubileusz 130-lecia Akademii Muzycznej w Krakowie

16 marca # 18:00 - 19:30

Jubileusz 130-lecia Akademii Muzycznej w Krakowie dobiegł końca. Jego zwieńczeniem jest koncert, który sobotniego wieczoru 16 marca o godz. 18:00 odbędzie się w Sali Siemiradzkiego w Sukiennicach. Na jego program złożą się utwory twórców związanych z krakowską uczelnią muzyczną od chwili jej powstania. Usłyszymy zatem kompozycje Władysława Żeleńskiego – założyciela konserwatorium Towarzystwa Muzycznego w Krakowie, a także twórców związanych z Akademią Muzyczną w czasach nam współczesnych i jednocześnie jej byłych rektorów: Krzysztofa Pendereckiego, Krystynę Moszumańską-Nazar i Marka Stachowskiego. Przed publicznością zaprezentuje się grono absolwentów-studentów naszej Uczelni, Orkiestra Absolwentów, Pedagogów i Studentów, a całość poprowadzi obecny rektor, prof. Stanisław Krawczyński.

Wstęp za zaproszeniami – do odbioru w Biurze Promocji Artystycznej przy ul. św. Tomasza 43 (pok. 221, II piętro) w godz. 8-15. Ilość miejsc ograniczona.

 

Share

Szczegóły

Data:
16 marca
Czas:
18:00 - 19:30

Organizator

Akademia Muzyczna w Krakowie
Telefon:
+48 12 422 04 55
Strona internetowa:
http://www.amuz.krakow.pl/

Miejsce

Sala Siemiradzkiego w Sukiennicach
Rynek Główny 3
Kraków, Polska
+ Google Map

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share