Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert IGOR HERBUT SOLO – ArtCafe Barakah

7 października # 20:00 - 21:30

100PLN

Po wspaniałym wiosennym koncercie juz po raz drugi będziemy u nas gościć Igora Herbuta – tym razem w ramach jubileuszu 15-lecia naszego teatru w cyklu Muzyczna Jesień w Teatrze BARAKAH.

Igor Herbut to lider grupy LemON, kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent wszystkich czterech albumów zespołu. Ma na koncie wiele nagród, złotych i platynowych płyt, a także trzy nominacje do Fryderyka. Pochodzi z Przemkowa w zachodniej Polsce, ale jego korzenie sięgają Beskidu Niskiego, skąd wywodzi się jego rodzina. Łemkowskie tradycje, w których został wychowany do tej pory silnie odciskają się w tworzonej przez niego muzyce.

Dzięki swojej niespożytej energii i wyjątkowej emocjonalności, którą potrafi przekuć na dźwięki i słowa, Igorowi udało się osiągnąć komercyjny sukces swoją niekomercyjną muzyką. Jego warsztat wokalny (będący wypadkową łemkowskich tradycji, studiów jazzowych na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz własnych poszukiwań) i niespotykaną barwę głosu docenili nie tylko słuchacze, ale i największe muzyczne autorytety w kraju. Igor został zaproszony do współpracy m.in. z takimi artystami jak Hey i Kasia Nosowska, Kayah, Zakopower, Adam Sztaba, Agnieszka Chylińska, Jan Borysewicz.

Więcej informacji:

 

BILETY: 100 zł

Zakup: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00 i na godz. przed każdym wydarzeniem w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28 / http://teatrbarakah.com/barakah-wp/bilety/ / przed koncertem

  • Rezerwacja: rezerwacje@teatrbarakah.com / 12 397 80 47

Szczegóły

Data:
7 października
Czas:
20:00 - 21:30
Koszt:
100PLN

Miejsce

ArtCafe Barakah
Paulińska 28
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 397 80 47
Strona internetowa:
http://teatrbarakah.com

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.