Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Gospel na Skałce – 24. Nowohucka Wiosna Muzyczna

26 maja 2019 # 15:00 - 17:00

Darmowy

Gospel na Skałce 2019 to plenerowy koncert muzyki gospel w wykonaniu zjednoczonych chórów gospel z Małopolski oraz dwóch amerykańskich artystów Phillipa Cartera i Rhondy Adams, zaproszonych do projektu w roli dyrygentów, instruktorów i solistów. Podczas koncertu będzie można usłyszeć amerykańskie utwory gospel wykonane przez 120-osobowy chór. Koncert odbędzie się na dziedzińcu klasztoru Ojców Paulinów na Skałce (ul. Skałeczna 15, Kraków), w niedzielę 26 maja o godzinie 15.00. Wydarzenie jest bezpłatne, otwarte, przyjazne rodzinom z małymi dziećmi, osobom niepełnosprawnym, wszystkim krakowianom i turystom (cały koncert jest tłumaczony). Wydarzenie odbywa się w ostatnią niedzielę maja od 5 lat. Każda edycja Gospel na Skałce przyciągała zarówno entuzjastów muzyki gospel jak i osoby, dla których muzyka gospel jest nowym i nieznanym zjawiskiem. (Idąc na koncert można się zaopatrzyć w sprzęt piknikowy np. koc, parasol i krem przeciwsłoneczny).

Koncert jest zwieńczeniem wydarzenia Gospel City, czyli warsztatów muzycznych, w których bierze udział 16 chórów gospel z Małopolski. Wydarzenie odbywa się w ramach 24. Nowohucka Wiosna Muzyczna organizowanej przez Ośrodek Kultury Norwida.

Szczegóły

Data:
26 maja 2019
Czas:
15:00 - 17:00
Koszt:
Darmowy

Organizator

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
Telefon:
12 644 27 65
Strona internetowa:
www.okn.edu.pl

Miejsce

Klasztor oo. Paulinów na Skałce
ul. Skałeczna 15
Kraków,
+ Google Map

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.