Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Janek Traczyk – koncert nastrojowy, ARTzona

23 lutego # 18:00 - 19:30

Janek Traczyk powraca do Krakowa! To będzie wyjątkowo gorący zimowy wieczór! Po walentynkach, ale ciągle w romantycznym klimacie.

Koncert nastrojowy Janka Traczyka przy dźwiękach pianina to idealna okazja, aby oderwać się od codziennego pędu i spotkać ze sztuką w żywej postaci. Wokalista potrafi wywołać wśród publiczności zarówno łzy śmiechu jak i wzruszenia. To będzie wieczór pełny pięknych emocji.

Janek Traczyk jest absolwentem Wydziału Kompozycji Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył popularność jako odtwórca głównej roli w musicalu „Metro” w Teatrze Buffo. Występował także w talent show: Must Be The Music oraz The Voice of Poland. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie gra w musicalu „Notre Dame de Paris”. Był odtwórcą głównej roli w musicalu „Piloci” w Teatrze Roma, a obecnie pojawia się tam jako Radames w “Aidzie”. Janek wciela się także w rolę Chrisa w “Miss Saigon” w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Był także uczestnikiem IX edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie dał się poznać szerszej publiczności.

Podczas koncertu usłyszymy zarówno utwory autorskie Janka Traczyka jak i covery.

  • Bilety w cenie 30 zł można kupić na portalu GoOut.net

Szczegóły

Data:
23 lutego
Czas:
18:00 - 19:30

Miejsce

ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida
os. Górali 4
Kraków, Polska
+ Google Map

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.