Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Hudzik & Borowiec – Klub Kornet

1 czerwca 2019 # 19:00 - 21:00

10PLN

Alicja Hudzik to wokalistka o charakterystycznej jazzrockowej barwie głosu, absolwentka POSM I stopnia w Katowicach. Na co dzień biolog-antropolog oraz freelancer marketingowiec/eventowiec. Prywatnie uwielbia wędrować po górach oraz spędzać wieczory na koncertach ulubionych kapel.

Irek “Infero” Borowiec to multiinstrumentalista, producent muzyczny, fotograf i videorealizator. Jest znany między innymi z takich zespołów jak death metalowy Spirits Way oraz Rain of Sorrow (symphonic rock/metal). Prywatnie pasjonat wszelkich pojazdów i statków – ziemnych, wodnych i powietrznych.

On działa obecnie w Warszawie, ona we Wrocławiu, na próbach spotykają się w różnych miastach Polski, a czasem i na skypie. Muzycy połączyli siły i przygotowali wyjątkowy repertuar artystyczny, łączący w sobie najpopularniejsze zagraniczne piosenki pop & rock, a także polskie rockowe klasyki.

1 czerwca 2019 r. duet wystąpi po raz pierwszy w tym składzie w Krakowie. Zapraszamy serdecznie na koncert do Klub Kornet!

Szczegóły

Data:
1 czerwca 2019
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
10PLN

Miejsce

Klub Kornet
Al. Krasińskiego 19
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 265 65 41
Strona internetowa:
http://kornetklub.pl

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.