Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Destroyers i Jaguar – Klub Zaścianek

31 października 2019 # 20:00 - 23:00

Koncert reaktywowanej legendy polskiego thrash metalu – grupy DESTROYERS ze Śląska w dniu zwanym HALLOWEEN oraz zaproszonych gości. W tej roli zagra reaktywowana właśnie inna legenda metalu z lat 80. – gdański JAGUAR.

Destroyers – zespół założony w 1985 roku w Bytomiu. Z powodzeniem koncertował kilkakrotnie na kultowym już festiwalu w Jarocinie oraz na METALMANII. Destroyersi dzielili sceny z kolegami z polskiego podwórka takimi jak: Kat, Turbo, Wilczy Pająk, Dragon, Stos, Hammer i wieloma innymi, a także z gwiazdami światowego formatu jak Helloween, Running Wild, Kreator, OverKill, Sodom etc.
Na koncie dwie świetne płyty “Noc Królowej Żądzy” [1989] i “The Miseries of Virtue” [1991]. Pierwsza z nich, uznawana w pewnych kręgach za legendarną, świętuje w tym roku swoje 30-lecie.
Podczas koncertu zespół odegra ją W CAŁOŚCI !

Jaguar – pierwszy po ponad 30 latach koncert! Brzmi trochę jak żart, ale z Jaguarem lepiej nie żartować… Jest to obecnie jedyny planowany na ten rok występ zespołu! Jaguar powraca w niemal oryginalnym składzie:
Dariusz Grzechnik – perkusja, Robert Miszkin – gitara, Jerzy Rębisz – gitara, Grzegorz Martyński – bas. Posada wokalisty owiana jest jeszcze tajemnicą.
W prastarym grodzie Kraka i Wandzi zagrają wszystkie najlepsze metalowe numery z czasów Jarocina i Metalmanii.
Ave Cezar, Uciekinier, Jaguar, Gwiezdne Wojny, Inicjacja, Żołnierz oraz wiele innych utworów na żywo!

Szczegóły

Data:
31 października 2019
Czas:
20:00 - 23:00

Miejsce

Klub Zascianek
Rostafińskiego 4
Kraków, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.klubzascianek.pl/

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.