Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Chris Norman – koncert na warszawskim Torwarze

18 kwietnia # 19:00 - 21:00

Chris Norman odwiedzi Polskę w ramach europejskiej trasy koncertowej!

Chris Norman – legendarny wokalista zespołu Smokie, jeden z najbardziej oryginalnych i znanych brytyjskich muzyków lat 70 i 80 już w kwietniu 2020 odwiedzi Polskę. W ramach europejskiej trasy koncertowej artysta zagra na warszawskim Torwarze. Podczas koncertów będzie można usłyszeć nie tylko wielkie przeboje takie jak “Midnight Lady”, “Baby I Miss You”, “Living Next Door To Alice”, ale także utwory z najnowszych płyt wokalisty.
 
Chris Norman, znany doskonale z zespołu Smokie, wraz z zespołem wielokrotnie okupował pierwsze miejsca europejskich list przebojów. Solową karierę rozpoczął w 1987 roku, wydając od tego czasu aż kilkanaście płyt. Ostatni jego występ w Polsce miał miejsce w 2019 roku.
 

Koncert w Polsce zaplanowano na 18 kwietnia 2020 roku. Dotychczas w ramach trasy artysta wraz z zespołem zagrali koncerty dla kilkuset tysięcy fanów w Rosji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, na Litwie oraz w krajach Skandynawii.

Bilety do nabycia na stronie www.ebilet.pl

Wydarzenie na Facebook:

 

źródło informacji: materiały prasowe organizatora

Szczegóły

Data:
18 kwietnia
Czas:
19:00 - 21:00

Miejsce

Torwar
Łazienkowska 6a
Warszawa, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://torwar.cos.pl/

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.