Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Byle nie o miłości. Koncert Michała Wojtusika – ARTzona

14 lutego # 18:00 - 19:30

Darmowy

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida zaprasza na koncert pt. „Byle nie o miłości”, w wykonaniu Michała Wojtusika. Wstęp wolny.

Michał Wojtusik – z pochodzenia ciechanowianin, z wykształcenia pianista i pedagog, z zamiłowania perkusista, związany z muzyką na wiele różnych sposobów. Na stałe gra w kapeli weselnej, ale współpracował również z kapelą Zespołu Pieśni i Tańca AGH „Krakus” im. Wiesława Białowąsa w Krakowie, koncertując w całej Europie, a także z Orkiestrą Reprezentacyjną AGH w Krakowie. Akompaniował i współtowarzyszył wielu utalentowanym muzykom i wokalistom, podczas przeglądów i konkursów muzycznych w całej Polsce, zdobywając miejsca na podium oraz wyróżnienia. Aktualnie jest skupiony na produkcji swojej debiutanckiej płyty, ale z chęcią odnajduje czas, by podzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi muzykami, ucząc się czegoś również od nich. Lubi spędzać czas, słuchając muzyki w dobrym towarzystwie! Przyszedł czas, by zaprezentował się swojemu rodzinnemu miastu.

Szczegóły

Data:
14 lutego
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
Darmowy

Miejsce

ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida
os. Górali 4
Kraków, Polska
+ Google Map

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.