Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Aurevoir (HU) – Klub Alchemia

28 listopada 2019 # 20:00 - 22:00

28 listopada 2019 roku w krakowskim Klubie Alchemia wystąpi węgierska formacja Aurevoir. To żywiołowa i wielokulturowa kapela, która zaprosiła w charakterze gościa specjalnego krakowską grupę BalkanArtz.

Po podbiciu klubów w Budapeszcie, w 2018 roku, zespół pokazał publiczności na dużych i małych festiwalach, czym jest etno-beat. Zanurzeni w muzyce wielu kultur: oprócz anglosaskiego rytmu i muzyki ludowej Kotlin Karpackich, melodii bałkańskich i irlandzkich, udowadniają, że wiele gatunków może współistnieć ze sobą, a nawet współbrzmieć z węgierską poezją. Ich energetyczne występy są niezapomnianym widowiskiem.

Deebiutancką EP-kę “Ethno-beat” wydali w 2017 roku a w 2018 wyprodukowali swój pierwszy album, zatytułowany „Port”. Jego tytuł odnosi się do faktu, że ten materiał jest końcem poszukiwań własnego stylu. Materiał z albumu został zaprezentowany w takich miejscach jak VOLT Festival, Campus, SZIN, Valley of Arts czy Serbian Mill Festival.

Wraz z piosenką „Hopsza” utwory zostały przesłane jako krajowy album do selekcji największego światowego wydarzenia muzycznego WOMEX.

Szczegóły

Data:
28 listopada 2019
Czas:
20:00 - 22:00

Miejsce

Klub Alchemia
Estery 5
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 421 22 00
Strona internetowa:
http://alchemia.com.pl/

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.