Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Apple Fields – ArtCafe Barakah

26 kwietnia # 21:00 - 23:00

Apple Fields to pięcioosobowy zespół z Krakowa, założony w 2015 roku, inspirujący się klasyką brytyjskiego rocka lat 60. oraz nurtem britpopowym lat 90. Zespół ma za sobą wiele koncertów oraz akustycznych sesji radiowych. Są finalistami i laureatami ogólnopolskich przeglądów i konkursów m.in. „Megafon” Radia Kraków czy Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (w jury m.in. Kasia Nosowska, Piotr Metz). Jeden z utworów Apple Fields znalazł się na nowojorskiej składance „Global” promującej najciekawiej zapowiadające się młode zespoły z całego świata. Utwory zespołu wielokrotnie gościły na alternatywnych audycjach radiowych na całym świecie (m.in. w Chicago i Paryżu).

W maju 2017 zespół wydał debiutancką EP-kę, dostępną we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych. Do jednej z piosenek – „Where the Wild Apples Grow” – został zrealizowany teledysk.

SKŁAD: Sebastian Brejnak (wokal), Tomek Kościelniak (gitara), Rafał Gurgul (gitara), Adrian Burek (perkusja), Karol Masternak (bas)

Share

Szczegóły

Data:
26 kwietnia
Czas:
21:00 - 23:00

Miejsce

ArtCafe Barakah
Paulińska 28
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 397 80 47
Strona internetowa:
http://teatrbarakah.com

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share